[ad_1]

Реалії могилізації в росії: які гроші отримують у рф мобілізовані «новобранці»

Незважаючи на масові втечі з країни та «групові усамітнення» у навколишніх лісах військовозобов’язаних чоловіків, могилізація на росії все ж таки змогла поповнити запаси «гарматного м’яса» «другої у світі». Проста росія «проковтнула» і цю гірку пілюлю від кремля. Навіть без особливого спротиву. Що поробиш… Стадо — воно стадо і є.

Пише політолог Юрій Федоренко у своєму блозі на Цензор.нет.

Намагатися визначити процентне співвідношення між категоріями та сенсами, за якими росіяни так чи інакше підкорилися могилізації, дуже складно. Те, що якась частина «новобранців» була насильно запхнута до «теплушок» і відправлена у так звані «центри підготовки», красномовно довів випадок на полігоні Солоти поблизу Бєлгорода. Один із таджиків, що влаштували стрілянину по «своїх», працював у московії і раптово зник із поля зору знайомих та близьких. П’ять днів від нього не було ні слуху ні духу, а потім з’ясувалося, що він був насильно мобілізований.

За примхою долі, таджик-«терорист» розстріляв на полігоні «вояків» із іншої категорії – контрактників. Тих, хто погодився піти на війну заради грошей. Таких у армії окупантів переважна більшість. Абсолютно логічна готовність приречених на смерть голодранців за рахунок армії хоч якось поліпшити своє власне життя. Адже «генерали з екранів» обіцяли «золоті гори»!!! Навіть не десятки – сотні тисяч рублів кривавого заробітку за місяць!

Та не так сталося, як мріялося та гадалося… Про те, у що вдягнуті та взуті «нові бранці кремля» написано вже дуже багато. Про озброєння іржавими автоматами вже ходять легенди. Навіть не дивина, що 70 кремлівських «новачків» «загубили» у лісі на Харківському напрямку без їжі та води і окопи вони собі риють руками за відсутності лопат. Багато хто готовий був терпіти таку ганьбу в надії на «скажені виплати», які вже ось ось…

І це «ось ось» врешті решт наступило.

Мобілізовані із Тюменської області почали отримувати перші виплати. Грошові перерахування почали приходити на карти ВТБ, які «новобранці» отримали на полігоні. Про це кажуть рідні солдат та публікують у соц мережах скріншоти перерахувань.

Як пише інформаційний портал «Тюмень онлайн», грошові перерахування стали приходити чоловікам, які вже пройшли військову підготовку на полігоні та вирушили до південних регіонів країни. У середньому солдати провели у місцевому збірному пункті близько двох тижнів. Але виплата, за словами їхніх дружин, прийшла лише за 7 днів.

Чоловік Любові Звягіної отримав 759 рублів 13 жовтня. За званням він рядовий, спеціальність — водій. Жінка зараз одна справляється із двома дітьми: доньці 4 роки, а синові рік. Любов намагається з’ясувати, як вийшла така маленька сума. «13 октября пришла выплата. Зарплатную карту им выдали на полигоне. Деньги пришли за 7 дней сентября. Обратилась в военкомат Тюменского района — приезжала туда лично. Хочу получить расчетный лист, чтобы узнать, откуда эта сумма. Я считаю, что это ненормальная выплата. Это даже не из расчета минимального прожиточного минимума. Планирую разбираться с этим и узнать, за что это начислили. Муж сказал, что сначала им должны были перечислить подъемные выплаты. Потом про это говорить перестали, сославшись на решение руководства, — рассказывает Любовь Звягина, супруга мобилизованного».

Солодка казочка про підйомні та регулярні виплати величезних за російськими мірками грошей завершилася так і не почавшись. 759 рублів за 7 днів, тобто трохи більше чим 3000 рублів на місяць. Для тієї ж Тюмені це у 20 разів менше, ніж середня офіційна заробітна платня по регіону у цьому році.

Такі випадки не поодинокі. Офіційний кремль намагається приховати реальний стан справ з грошовими виплатами мобілізованим. В першу чергу – від них самих. Але незрозуміло як він зможе це зробити. Шила у мішку не сховаєш. Невже приречена кремлем «свіжина», життя якої і так вже «високо оцінили» у цілих 5 кг. минтаю, погодиться розпрощатися із життям за 3000 рублів на місяць? Хоча, можливо, для росіян це не так вже й мало…

Адже це ЦІЛИХ 10 кг того самого минтаю…

[ad_2]

Источник: 0522.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *